למה בוחרים קייטרינג לפי הקהל ולא לפי הטעם האישי

למה בוחרים קייטרינג לפי הקהל ולא לפי הטעם האישי

מזלטוב, יש לכם אירוע חשוב כנראה מספיק בחיים שלכם בשביל לחשוב על הזמנת שירותי קייטרינג, מעולה, שמחים לשמוע, הבעיה היא אחרת וחשובה מאוד: איך בוחרים באמת סוג של קייטרינג, האם חלבי? האם בשרי? האם בכלל טבעוני או אפילו מספיקים כמה מגשי אירוח קלים?

לפני שאנחנו רצים לבחור את סוג הקייטרינג שאנחנו בעצמנו היינו מעדיפים, אנחנו צריכים לחשוב טוב טוב על קהל היעד שלנו, לרוב, זה בדיוק הפרמטר שיעזור לכם לבחור את סוג הקייטרינג. אז משום שאין לנו שום מוח טלפתי להבין מה בדיוק יעדיפו האורחים, יש לנו כמה שאלות שנצטרך לשאול את עצמנו לפני שאנחנו רצים לשאול אותם:

  • האם מדובר באירוע עם הפסקת צהריים? (אם כן, רוב קהל היעד הגנרי, יעדיף בשרי)
  • האם מדובר באירוע עם הפסקה קצרה? (אם כן, עדיף חלבי, מהר יותר לעיכול והנאה)
  • האם מדובר באירוע עם מקומות פחות נוחים לישיבה / הפסקה? (אם כן, עדיף חלבי, קל יותר לאכול בעמידה)

מעבר לשאלות האלה, אפשר תמיד גם להשקיט את המצפון שלנו, ולשאול ישירות את קהל היעד:

  • בעזרת מייל קצר של "מחכים לך באירוע, מה היית מעדיף לאכול?" (בשביל לבדוק את מצב הבטן של האורחים)
  • בעזרת סמס קצר של "מחכים לאישור הגעה, ואם אפשר, עדיפות לחלבי / בשרי / טבעוני?" (זה יעזור להבין אחוז קהל היעד הממוקד)

לאחר ששאלנו את השאלות האלה, אנחנו יכולים בדיוק לדעת מה אוהבים החבר'ה שמגיעים לאירוע שלנו, הרי מה אם לא האוכל זה מה שידאג להזכיר להם כמה נעים וכיף היה באירוע. הרי תשאלו כל אחד שמגיע לאירוע כזה או אחר (פרטי / עסקי) והוא קודם כל ידבר על האוכל, לא משנה מי התחתן, ולא משנה מי העביר את ההרצאה, קודם כל מנסים לחשוב – האם השביעו את רצוני ואת הרעב? וזה לא סתם, משום שככה בעצם אפשר לדעת, מי ממארגני האירוע חשב גם על אחרים לפני שחשב על עצמו.

אודות קייט

קייט, המפעילה הראשית של אתר "קייטרינג", מונעת מטעמים שונים ובעיקר מההיסטוריה שלה עם האוכל הביתי והמסעדנות. יודעת ומכירה את כל החברות בארץ וכאן על מנת לעזור לכל מי שלא.