קייטרינג בשרי עבור האירוע שלכם

קייטרינג בשרי עבור האירוע שלכם

בכל אירוע לפני שמתחילים לחשוב על העיצוב הדבר הראשון שחושבים עליו תמיד הוא הכיבוד. במרבית המקרים מדובר בקייטרינג.

קיימים היום סוגי קייטרינג רבים אך סוג הקייטרינג הפופולארי ביותר למרות הכל הוא הקייטרינג הבשרי.

בכל הזמנה של שירותי קייטרינג- בכל סוג ובפרט כשמדובר בקייטרינג בשרי חשוב לבדוק לפני הכל את סוג הכשרות – ישנם סוגי כשרות שונים ובמקרים מסוימים אורחים בודקים לפני מה סוג הכשרות ובמידה ומדובר באורחים חשובים או לדוגמא בברית אם למוהל עצמו חשובה סוג הכשרות זה מידע שניתן לבדוק אותו הרבה לפני שניגשים לבחור את המנות.

הדבר הבא החשוב ביותר לפני שמזמינים שירותי קייטרינג- לקבל המלצות מאנשים על איכות האוכל ועל טיב הבשרים . חשוב להיות מסוגלים לקבל מבעלי הקייטרינג טלפונים של לקוחות שאיתן ניתן לדבר ולשאול ולא להסתפק רק בהמלצות טקסטואליות באתר או בפייסבוק.

בשיחה עם הלקוחות הממליצים חשוב לבדוק בנוסף לאיכות המזון גם כמה דגשים נוספים: מנות מומלצות, כמויות – האם יש הבדלים או פערים בין מה שמוצע בתפריט או מצולם לבין מה שמגיע בפועל, האם המזון הגיע בזמן, האם הכלים היו נקיים, האם המלצרים איכותיים (במידה ואתם זקוקים גם לשירותי מלצרות).

האם האורחים נהנו מהמזון- כמה נשאר בסיום האירוע?

האם המזון היה טרי ואסתטי? – לא כדאי להשאיר שום מידע ליד המקרה , כדאי לקבל כמה שיותר אינפורמציה מראש.

אחרי שיש בידכם את כל המידע המקדים הנחוץ ואתם בטוחים בחברת הקייטרינג- יש לבחור את המנות מתוך התפריט. במקרים רבים כדאי לשאול אם יש מנות שלא בתפריט- לפעמים יש מנות שתלויות בעונה מסוימת בשנה

חשוב לדאוג בהזמנת קייטרינג בשרי גם לאורחים שלא אוכלים בשר- צמחונים /טבעוניים וכמובן לכל הרגישויות השונות – ללא גלוטן, מופחת סוכר וכד'.  ואם ידועות לכם מראש על רגישויות נוספות לדוגמא לבוטנים או שקדים וכד'

בקייטרינג בשרי יש כמה נקודות שיש לקחת בחשבון- בשר ודגים לא נהוג לאכול יחד באותה הצלחת ולכן במידה ולא תכננתם לעשות שימוש בשירותי מלצרים וכך לדאוג שהכלים מוחלפים בין המנות השונות, חשוב לוודא שיש ליד מזנון הדגים צלחות וסכום וכן למקם את עמדות הדגים במרחק מעמדות הבשר.

במידה ותכננתם באירוע מזנון פתוח וחופשי כדאי בכל זאת לשקול שירות הגשה וכמובן לקחת בחשבון אפשרות לחמם את האוכל תוך כדי האירוע כדי שהוא לא יתקרר.

לשירותי הסעדה יש פתרונות למצבים האלה ותוכלו להסתייע בהם.

במקרים מסוימים המזון מגיע גם עם כלי הגשה , ובמקרים מסוימים תלוי בהעדפה ובצורך שלכם תוכלו לקבל את כל הכיבוד בתבניות אלומיניום שאותם תוכלו לחמם בתנור לפני האירוע או במקרה שמדובר באירוע המתקיים בשבת לחמם על הפלטה.

בכל מקרה חשוב מאוד לדאוג כמובן גם לתוספות מגוונות ועשירות, לסלטים , ללחמים ולשתייה. וכמובן לקינוחים שכדאי מאוד מכיוון שהארוחה בשרית וכשרה שיהיו מבוססים על פירות ומוצרים שלא כוללים חלב או חמאה.

חשוב לדעת כי קיימת אפשרות למשלוחי בשר ובהם ניתן להזמין את המנות בלבד בכלים מתאימים והשיקול כיצד ומתי להגיש אותם יישאר לשיקולי המזמינים בלבד.

אודות קייט

קייט, המפעילה הראשית של אתר "קייטרינג", מונעת מטעמים שונים ובעיקר מההיסטוריה שלה עם האוכל הביתי והמסעדנות. יודעת ומכירה את כל החברות בארץ וכאן על מנת לעזור לכל מי שלא.