כך תמצאו חברת קייטרינג מומלצת בפתח תקווה

כך תמצאו חברת קייטרינג מומלצת בפתח תקווה

לא משנה אם מדובר בחתונה או אירוע משפחתי, אירוע חברה או אירוע עסקי אחר: בכל סוג אירוע הקייטרינג חייב להיות מצוין, כדי שהאירוע ייחשב מוצלח וייזכר לזמן רב

פתח תקווה גדלה מאוד בשנים האחרונות, והפכה לאחת הערים המאוכלסות ביותר בישראל.

מדובר לא רק באוכלוסייה חדשה שזרמה לעיר, אלא גם בעסקים רבים, וכולם זקוקים לפתרונות לאירועים שונים, כולל קייטרינג בפתח תקווה, שייתן מענה לחתונות מצד אחד ולאירועי חברה ולקוחות – מצד שני.

כדי לבחור קייטרינג מוצלח לאירוע בפתח תקווה כדאי להקפיד על הדברים הבאים, שמשותפים לכל סוגי האירועים. בחור את חברת הקייטרינג על פי ההבנה שלה לגבי הנקודות הבאות:.

1. כשרות

העיר בחלקה הגדול מסורתית, אם לא דתית, ולכן חשוב שהקייטרינג יהיה כשר. זאת, אלא אם כן אתם יודעים בוודאות שאין בין המוזמנים מי שהנושא חשוב לו.

2. סוג האוכל וסוג המנות

ודאו שהתפריט שמציעים לכם כולל מנות שמתאימות לכל סוגי האוכלוסייה, בהתאם לגילה ולצרכים שלה. אם מדובר באירוע חברתי או משפחתי, שילדים מוזמנים אליו, ודאו שיש מספיק מגוון של מנות מתוקות וקינוחים ואוכל קל לאכילה (גם בידיים!).

  • אל תציעו מנות שכולן מתוחכמות, באירוע שיש בו ילדים.

מצד שני, באירועי חברה ואירועים עסקיים, הדגש יהיה יותר על מנות לקבלת הפנים ולמינגלינג, האוכל יהי לרוב קל יותר והקינוחים יותר מאופקים. למה?

כיון שחלק גדול מהמוזמנים כבר מבוגר יותר ושומר על הגזרה שלו ומנות קלות בקלוריות יהיו אטרקטיביות לו יותר.

בקבלת הפנים חשוב שיהיה נח לטוף משהו במהירות, כדי להמשיך בשיחה עם מישהו.

3. מגוון המנות

קשור במגוון האוכלוסייה והדרישות שלה ומדובר בצמחונים, טבעונים, מי אינם אוכלים פחמימות או גלוטן ובעלי רגישויות אחרות.

ודאו עם חברת הקייטרינג שיש מבחר מנות שיאפשר לכל אחד ואחת ליהנות מהאוכל. שימו לב שאין במנות השונות בוטנים ואלרגנים ידועים אחרים, כמו פול. מעבר לזה קשה קצת לעקוב אחרי הדברים אבל כדאי להעיר לקייטרינג על הנושא הזה.

4. התאימו את האוכל ואת המנות לעונת השנה

אין דבר עצוב יותר מאשר לראות אורחים מזיעים עומדים בתור למנת צלי בקר בחתונה שנערכת באוגוסט, בגן אירועים.

כדי למנוע את זה, כדאי שבקיץ יהיה רוב התפריט מבוסס על מנות קלות יותר, כמו מנות דג או עוף ובשר בהיר אחר. בחורף אפשר לבסס חלק מהמנות על תבשילים כבדים וארוכים יותר.

5. נושא או סוג מטבח מסוים לערב

יש מי שמעדיפים תפריט שרובו סובב סביב נושא או סגנון מסוים.

חתונות רבות שנערכות בימי שישי בצהריים או אירועים שנערכים בצהרים בכלל, מתבססות על מטבח איטלקי "לבן" (כלומר חלבי). זה מטבח קל יותר, שיש בו הרבה מאפים שמתאימים לארוחת צהרים.

חתונות ערב או אירועים יוקרתיים שבהם יש מגישים לרוב בשר אדום, יכולות להתבסס על בשר על האש לסוגיו, מעושנים למיניהם וכדומה.

אודות קייט

קייט, המפעילה הראשית של אתר "קייטרינג", מונעת מטעמים שונים ובעיקר מההיסטוריה שלה עם האוכל הביתי והמסעדנות. יודעת ומכירה את כל החברות בארץ וכאן על מנת לעזור לכל מי שלא.