בחירת חברת הסעדה טובה – כך תבחרו נכון

 

כולנו מכירים את זה. יש לנו אירוע בפתח, אנו עסוקים במגוון הכנות, שיחות עם ספקים, בחירת ביגוד, הזמנת אורחים ושאר פעולות. בעוד שבין היתר, אנו צריכים לדאוג גם להזמנת אוכל טוב, אשר יתאים לקונספט האירוע וכמובן שיהיה משביע ומספק. 

כיום, ישנן מגוון סיבות לחגיגה: החל מחתונה קטנה, אירוע משפחתי, הרמת כוסית, יום הולדת, מסיבות חברה וכדומה. בכך, האורחים שמגיעים אל האירוע, מצפים לאווירה נעימה, מוזיקה טובה וחשוב מכל – כיבוד ראוי. אז כיצד בוחרים במנות הטובות ביותר? הנה כמה טיפים טובים: 

בחירת חברת קייטרינג טובה

במידה ואתם מתכננים מסיבה גדולה, או לחלופין חגיגה אינטימית, והחלטתם להיעזר במומחים המציעים שירותי קייטרינג לאירועים. חשוב לבחור בחברה הטובה ביותר. כדי לבחור נכון, חפשו המלצות על חברת קייטרינג טובה. הכנסו לאינטרנט, בחנו את האתרים של חברות ההסעדה, כאשר בכך, תוכלו לקבל התרשמות ראשונית מההצעות שישנן. לאחר בחינת החברות השונות, נסו להכין רשימה של לפחות 3 חברות שתרצו להיות עמן בקשר, לקבל מהן הצעת מחיר, לבחון את התפריט, ולקבוע עמן פגישה. 

בצעו השוואת מחירים

לכל מסיבה או חגיגה, יש תקציב מסוים. בעוד שמדובר בתקציב של כמה מאות שקלי,  עד תקציבים של אלפי שקלים, ואף מאות אלפי שקלים! לכן חשוב להכיר את התקציב שלכם, ובהתאם לכך, לבצע השוואת מחירים. 

בזמן ההשוואה, חשוב שהמחיר יהיה הגיוני גם ביחס לתפריט שאתם מקבלים, כך שאם מדובר בתקציב גדול –  יש לשים את הדגש על ריבוי מנות וגיוון, בחירת תפריט המורכב מפרודוקטים יקרים, טריים ואיכותיים, כמו גם מתן תשומת לב לאופן ההכנה וההגשה. 

שימו לב כי קיים גיוון במנות

כיום, המושגים בעולם האוכל וההעדפות האישיות הפכו מגוונים. בכך ניתן למצוא לא מעט אנשים צמחוניים, טבעוניים, רגישים לגלוטן, לסוכר, או כאלה שאוהבים בשר עסיסי. לכן, בבחירת חברת הסעדה טובה, יש לשים את הדגש על גיוון, ואיתור מנות שיתאימו לכל אחת ואחד. 

אל תתפשרו על איכות!

כעת יש לשים את הדגש על איכות האוכל. אם אתם מתכננים אירוע איכותי בעלויות גבוהות, מומלץ להקדיש כמה שעות לטעימת המזון. כל חברה אשר מציעה שירותי קייטרינג לאירועים: תאפשר טעימות של המנות. בעוד שניתן לעשות זאת באופן אישי, או בהגעה אל אחד האירועים שהחברה מספקת להם מזון. 

בחרו חברה שמאפשרת מגוון שירותים 

בזמן שאתם בוחרים בחברה הטובה ביותר, שימו לב כי אפשר לקבל גם שירותים נוספים, כמו שירות הגשת משקאות (שירותי בר), בדקו כי החברה תספק גם משקאות חמים וקינוחים. עוד יש לבחור במידת הצורך, שירותי הגשה ואף מלצרים וברמנים מקצועיים. 

באמצעות מתן תשומת לב לכל הדגשים האלה, תוכלו לבחור שירותי קייטרינג לאירועים שיהיו טובים ואיכותיים. בכך, ניתן "לסגור" את הנושא של הכיבוד שיוגש באירוע שלכם! 

אודות קייט

קייט, המפעילה הראשית של אתר "קייטרינג", מונעת מטעמים שונים ובעיקר מההיסטוריה שלה עם האוכל הביתי והמסעדנות. יודעת ומכירה את כל החברות בארץ וכאן על מנת לעזור לכל מי שלא.