אירועים פרטיים- איפה כדאי לחגוג?

אירועים פרטיים- איפה כדאי לחגוג?

יש לכם סיבה לחגוג, אתם רוצים להזמין חברים ומשפחה אבל אתם לא מעוניינים להשכיר אולם אירועים עבור זה ובואו נודה באמת, אף אחד לא באמת רוצה לארח בחצר האחורית של הבית שלו.

אז כשיש סיבה למסיבה המצדיקה אירוע פרטי, איפה כדאי לחגוג?

מוזיאון אילנה גור

אחד המקומות שיותר מיוחד לערוך בו אירועים פרטיים הוא המוזיאון של אילנה גור היושב ביפו. המוזיאון מעניק אירוע פרטי ייחודי במינו המאפשר לבאי האירוע ליהנות מיצירות אומנות, מהמבנה המיוחד של המוזיאון ומהים הנגלה מן המרפסת. האירוע שלכם יכול להיות בצהריים או בערב ובכך תשתנה האווירה של המוזיאון לפי תיאום איתכם. כמו כן, תוכלו לשלב באירוע שלכם סיור במוזיאון ובכך לתת לאירוע שלכם ערך מוסף.

מסעדת שף

אחת האפשרויות היא לערוך אירוע פרטי במסעדת שף, מה שאומר סגירת המסעדה עבורכם לערב אחד. בתיאום עם המסעדה, תבנו את התפריט המועדף עליכם בהתחשבות באורחים שלכם, תבנו את תפריט האלכוהול וכמו כן הקינוחים. יתרה מכך, תוכלו לבחור את המוזיקה המלווה של המסעדה, ארגון מקומות הישיבה ועוד. אם לאורחים שלכם לא מזדמן לשבת במסעדות שפים, הדבר יכול להעניק להם חוויה בלתי נשכחת לערב אחד.

פארק הירקון

אירוע פרטי ייחודי בעצמו יכול להיות אירוע אשר אתם מקימים מאפס. כך שהקייטרינג, מקומות הישיבה, שולחנות, תאורה וכל שאר ההפקה, יהיו עליכם. אם אין לכם בעיה לבנות הכל מאפס, פארק הירקון ובתיאום עם עיריית תל אביב יכול להיות מקום אינטימי מאוד כאשר חלקו נתחם עבורכם ועבור האירוע הפרטי שלכם. בחירת הצבעים הנכונה לפי העונה יכולה להוציא אירוע מהאגדות, כזה שתתגאו בהקמתו.

בר\פאב

ישנם ברים גדולים בעלי מרפסת נדיבה היכולים לארח אירוע פרטי. אם אתם חבר'ה צעירים שרוצים לחגוג מאורע משמח, פאב יכול להיות אפשרות מצוינת. אם הכוונה שלכם באירוע היא לשחרר את כולם ולתת לכולם האפשרות להיפתח, לשתות ולצחוק, בר בהחלט יכול לשרת את המטרה הזו ולתת לכם הזדמנות ליצור זיכרונות חדשים עם חברים ולשמוח ביחד איתם. וכמובן, זה בר, האלכוהול כבר שם.

וילה/אחוזה

כמו שניתן למצוא ב-airbnb אחוזות מפוארות ללינה, כך ניתן גם למצוא אחוזות ווילות לאירועים פרטיים. אך גם פה, הקייטרינג, הבר והתקליטן יהיו עליכם. אחוזות הן לרוב רחבות כפיים, מאפשרות גם ליהנות מבריכה לרוב וניתנת האפשרות להסתובב בחופשיות בין חוץ הבית לפנים הבית. אם החלטתם על אירוע שכזה, אל תשכחו לעדכן את האורחים שלכם להביא בגד ים.

כמו שקראתם, אירוע פרטי יכול להיראות בצורות שונות והכל בהתאם למי שאתם והדרך בה אתם רוצים לחגוג. כשאתם חושבים על אירוע פרטי חשוב שתדעו מה התקציב שלכם, על מה אתם מוציאים אותו וכמה מוזמנים אתם מזמינים. הדבר יקל עליכם בהמשך הדרך.

אודות קייט

קייט, המפעילה הראשית של אתר "קייטרינג", מונעת מטעמים שונים ובעיקר מההיסטוריה שלה עם האוכל הביתי והמסעדנות. יודעת ומכירה את כל החברות בארץ וכאן על מנת לעזור לכל מי שלא.